Kontakty

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, přání či stížnost, neváhejte nás kontaktovat. Rovněž velice oceníme veškeré návrhy či nápady, které přispějí k Vaší spokojenosti a celkovému zlepšení našich služeb.

Telefon: +420 777 000 114
Email:
info@zaminutu.cz 
Bankovní spojení:

222522250/2010

 

Veškeré objednávky můžete uskutečnit přes náš eshop, telefonicky nebo emailem.

 

Osobní převzetí v Praze

Pokud máte zájem si zboží před nákupem prohlédnout, vyzkoušet, či máte jen nedůvěru pro nakupování na internetu, nabízíme  Vám možnost osobního odběru v naší kanceláři na adrese:

 

Business Centrum Klamovka

Plzeňská 155/113

Praha 5

15000

UPOZORNĚNÍ: Na této adrese se nenachází provozovna ani kamenný obchod! Pokud si chcete zboží před nákupem prohlédnout, vyzkoušet nebo vyzvednout, je nutné si omluvit schůzku! Děkujeme

 

Jak se k nám dostanete?

MHD: Tramvají do zastávky Klamovka. Zde vystoupíte a vydáte se směrem zpět, po pravé straně minete květinářství, gymnázium a cca po 40 metrech uvidíte modře označenou budovu Business Centra Klamovka.

 

 

Autem: Parkování je možné v ulici Pod radnicí 315/5. Vydáte se do kopce směrem na Plzeňskou ulici, vyjdete po kamenných schůdkách a hned na rohu se nachází naše centrum.

 

 

Upozornění! Na této adrese se nevyskytuje prodejna ani provozovna! Proto je nutné si předem domluvit termín schůzky. Prosím neváhejte nás kontaktovat pro domluvení schůzky.

 

 

Provozovatel e-shopu:

SIVESPO International s.r.o.
Business Centrum Klamovka
Plzeňská 155/113
Praha 5
15000

IČ: 03143805

DIČ: CZ03143805

 

Kontaktní formulář

Jméno:
E-mail:
Text:
* Opište text z obrázku.Nevíte, zda Vám budou sedět? Zboží si můžete před nákupem prohlédnout na adrese Plzeňská 155/113, Praha 5, 15000

Osobní odběr v Praze

Pro všechny nákupy nad 4000 Kč nabízíme poštovné zdarma.

Poštovné zdarma

Veškeré zboží je originální a pochází od oficiálních distributorů. Certifikáty (pokud je výrobce dodává) jsou vždy součástí balení.

Garance originálu

Nemáte zrovna hotovost? Nevadí. V našem obchodě si můžete pořídit zboží za výhodných podmínek i na splátky.

Nákup na splátky

O své hodinky se již nemusíte strachovat. Na všechny hodinky a šperky nabízíme pojíštění, které je od 3000 Kč zdarma.

Pojištění hodinek

O kvalitě našich výrobků jsme na 100% předvedčeni. Proto Vám také nabízíme prodlouženou záruku 3 roky. Na vše!

Prodloužená záruka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.